Sabina Daukantaite

Mano vardas Sabina.

Man 42 metai. Vadovauju kūrybai darbe. Nuolat  improvizuoju namuose. Domiuosi kūrybiškumo ugdymu, vedu žurnalo „Mažylis“ rubriką. Rašau tinklaraštį… Sąrašą galima tęsti, galbūt todėl esu tituluota „2016 metų veikliausia moteris“.

Esu septynių vaikų mama: Simo 23 m., Adelės 20 m., Eduardo Vytauto 9 m., Konstantino 7 m., 5 m. Uršulės Jonės  (tokia maža, bet turi seną galvą), dviejų metukų dvynių Unės Elenos ir Dalios Mortos. Jie mano angelai, mano demonai, jie mano didžiausia meilė, nemiga ir įkvėpimas. Jie mano septyni karmos taškai.

KAM AŠ ČIA RAŠAU?

Visų pirma sau. Tai susiję su atradimais – didesniais ir mažesniais – juos norisi fiksuoti. Rišliai ir tvarkingai. Tai mano sustojimai, jie būtini. Tai mano erdvė, kur sąlygas diktuoju tik aš. Tai meditacija, begalinis malonumas ir savaip įprasmintas vakaro laikas, kai visi sumigę. Daugybė susitikimų su bendraminčiais. Jausmų jūra moliniame ąsotyje.

Mylimai vyriausiai dukrai. Ji jauna mamytė, jai viskas rūpi.

Mamai. Nes neturime tiek laiko plepėti telefonu.

Kaimynei. Kartais ji su šypsena tyrinėja šeimą per tvoros plyšį, neabejoju, kad iš gryniausio moteriško smalsumo. O smalsumas juk kursto pažangą!

Pažangai. Geram ūpui. Šviesesnei nuomonei apie dideles šeimas. Jei ir Jūs čia kažką atrandate, užskaitysiu sau dar vieną tašką. Nuolat laukiu laiškų, jie labai džiugina.